Služby

Nutrizone – výživové poradenství

original Sortiment služeb výživové poradny Nutrizone je široký a vybere si určitě každý. Zabýváme se správnou redukcí hmotnosti, tedy zdravým hubnutím, zdravým stravováním dospělých osob, těhotných nebo kojících žen, žen připravujících se ne těhotenství, výživu dětí, seniorů. Nezapomínáme ani na výživu při sportu nebo léčebnou výživu.

 V Nutrizone se zabývám pouze úpravou stravovacích zvyklostí a každodenního jídelníčku, nikoliv nahrazování nebo doplňování jídel doplňky stravy!

 

 

Redukce hmotnosti

 Každý klient je posuzován individuálně, na základě jeho výživové anamnézy a dosavadního týdenního záznamu stravy a sportovních aktivit. Z těchto informací vychází jednotlivé konzultace a rámcový jídelníček, vytvořený individuálně na tělo s kontrolními konzultacemi. S klienty hubneme pouze úpravou stravování, bez doplňků stravy, bez následného jo-jo efektu a stresu.

Léčebná výživa

 Konzultace o speciálních problematikách spojených s výživou, např. diabetes mellitus, pankteratitidy (záněty slinivky břišní), potíže se žlučníkem, trvalé zažívací potíže a mnohé další. Tyto konzultace léčebné výživy slouží k rozšíření vědomostí pacientů. V žádném případě se nejedná o jediný způsob léčení nemocí bez dohledu ošetřujícího lékaře. Na tento typ konzultací je vhodné přinést lékařské záznamy, k nahlédnutí diagnózy a způsobu léčby navržené lékařem.

Výživa těhotných žen a kojících maminek

 Správná výživa před a při těhotenství je důležitější než kdykoli před tím. Pro správný vývoj miminka v bříšku maminky je důležitý dostatečný přísun všech živin. Správně sestavit jídelníček v těhotenství je velký oříšek, proto Vám i s touto problematikou mile ráda pomohu.

 V prvních několika měsících, kdy je již Vaše miminko na světe, je výživou  závislé na matce a mateřském mléku. Kvalita mateřského mléka, ale také zdravotní stav maminky, jsou ovlivnitelné výživou. Nejedna čerstvá maminka ale chce zpět svoji původní hmotnost před těhotenstvím, jak zdravě hubnout a přitom nijak neohrozit kojené dítě nebo maminku samotnou, o tom se přijďte pobavit s nutriční terapeutkou do Nutrizone.

Jednotlivé konzultace zdravé výživy

 Potřebujete se pouze poradit na téma výživy a nechcete navštěvovat konzultace pravidelně? Poradenství není jen o hubnutí, ale především o změně životního stylu. I pro Vás jsou připraveny služby nutriční poradny Nutrizone.

Zhodnocení jídelníčku

 Zhodnocení dosavadního stravování a sportovních aktivit a vytvoření výživové anamnézy klienta. V rámci této služby klient obdrží informace o svém výživovém stavu, vhodných úpravách stravování a další doporučení.

Ve dvou se to lépe táhne

 Hubnete nebo se teprve odhodláváte k velké životní změně, ale potřebujete více motivace? Možná by Vám mohl pomoci Váš nejlepší kamarád/ka, partner, sourozenec nebo jeden z rodičů, jednoduše kdokoliv, komu 100% věříte a nestydíte se před ním probírat i takové věci, jako je hubnutí.  Právě kvůli Vám zavádíme novou variantu výživového poradenství, a to pro páry nebo jakékoliv jiné dvojice. Stihneme vše stejně jako na individuálních konzultacích, rozhodně o nic nepřijdete, a to i když budete dva!!! Výhody a nevýhody se dočtete v zde v článcích.

Dárkový poukaz

 Nevíte, co dát rodině nebo kamarádce či kamarádovi jako dárek? Právě pro Vás máme připraveny dárkové poukazy na konzultaci a individuální rámcový jídelníček.